Pojďme se potkat

Služby

Podíváme se na zoubek vašim financím a navrhneme cestu, jak se k vysněným cílům dostat. Sestavíme pro vás na míru finanční plán, který si můžete představit jako mapu, díky které se ve svých financích už neztratíte.

Finanční trenér

Abychom to společně zvládli, musíme se poznat. První schůzka je zcela zdarma a nezávazná. Chcete cestovat? Vlastní bydlení? Dost peněz na důchod? Budeme si povídat o vašich snech, přáních a plánech do budoucna.

Komu je služba určena?

Kde se vidíte za pět, deset, patnáct let? Chcete mít vlastní bydlení, dětí jako smetí, nebo být dlouho single a cestovat po světě? A víte, kolik na to budete potřebovat? A kolik si dávat stranou, aby vám ještě něco zbylo na důchod? Finanční trenér vám pomůže najít osobní motivaci k tomu, abyste svoje finance srovnali do latě. A tuto motivaci vám bude průběžně připomínat.

Finanční plán

Co to vlastně je? Finanční plán je mapa cesty ze současné finanční situace do té budoucí, která řídí váš měsíční rozpočet. Na moře se také nepustíte bez navigace. Dobrý plán vám pomůže k finanční svobodě a vysněným cílům rychleji, levněji a hlavně bezpečněji.

Je finanční plán pro mě?

Máte představu o tom, co chcete, ale nevíte, jak toho respektive na to finančně dosáhnout? Pokud potřebujete akční plán s jasně vytyčenými cíli, je finanční plán to pravé pro vás. Vnese do vašich financí jasný řád s jasným cílem - ať už chcete nové auto, bydlení, nebo ušetřit každý rok na dovolenou.

Finanční kompas

Vyjít s penězi nemusí být pro každého snadné. Finanční gramotnost se ve školách neučila, a hospodaření s penězi není úplně hračka. Proto nabízíme službu finančního trenéra. Je vaším osobním kompasem, který vám v pravidelných intervalech připomíná správný směr.

Kdy potřebujete finanční kompas?

Jste tak trochu chaotik, nemáte rád/a úřady a vše řešíte na poslední chvíli nebo s křížkem po funuse a ve financích se příliš nevyznáte? Nebo se ve financích vyznáte, ale prostě je nechcete řešit? Nebojte, nejste v tom sami. Proto jsme zavedli službu finanční kompas abyste neztratili směr a neutekla vám žádná finanční aktualita, která vám může ušetřit nebo vydělat peníze.

Jak to funguje

Zjistíme, v jaké kondici jsou vaše finance a pročteme vaše smlouvy

Pečlivě prozkoumáme vaší situací a připravíme vám zevrubnou analýzu, ve které vám jednoduchým srozumitelným jazykem vysvětlíme, jak na tom momentálně jste.

  • Ochrana příjmu a majetku
  • Bydlení
  • Pojištění
  • Spoření a investice
  • Srovnání energií

Snížíme vaše měsíční výdaje, opravíme vám pojištění a naučíme vás investovat

Vytvoříme vám finanční plán na míru a pomůžeme vám s jeho plněním. Ušetříme vám za pojištění, hypotéce a energiích. Ukážeme vám, jak správně investovat, abyste mohli dát co nejdřív nohy na stůl. Nebo vám vrátíme peníze.

  • Garance spokojenosti
  • EFA certifikace

Budeme hlídat vaše smlouvy, upozorníme vás na události a poskytneme vám právní ochranu před šmejdy

Vaše smlouvy uložíme do zabezpečeného online šanonu a upozorníme vás, když bude potřeba něco vyřídit. Nepravidelně vám budeme posílat newsletter se stavem vašeho portfolia, novinkami z trhu, know-how a příležitostmi.

  • Online šanon
  • Informace o portfoliu
  • Právní služby

Kolik to bude stát?

Platíte nás vy a ne banky.

Proto vám doporučujeme produkty podle toho, jak řeší vaše potřeby, a ne podle výše naší provize. A to vám garantujeme. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.