Potkejte se s námi

Nejlepší pojištění, jaké si můžete přát

Mějte krytá záda, klid a jistotu

Je jedno, co se přihodí. S dobrou pojistkou vždycky všechno zvládnete

Životní pojištění nikdo nepotřebuje. Totiž přesně do okamžiku, kdy se přihodí něco, na co se ani ti nejsvědomitější z nás neumí připravit.Nemá zrovna nejlepší pověst, opravdu to ale není čiré zlo.

Ve skutečnosti je to jen malá úplata za to, že můžete klidně spát, i když vám život přichystá sebevíc nepříjemné překvapení.

Proč se mu nebránit

Kdy si nejlépe člověk uvědomuje, co všechno zvládá? V momentě, kdy to najednou už nezvládne. Úraz, nemoc, vyhazov z práce… je super být na světě, občas má ale život lehce hořkou pachuť.

Všechno se ale dá zvládnout. Vždycky.

S dobrou pojistkou ještě snáz. Nestraší vás hypotéka, složenky ani ostatní výdaje, nemusíte se bát ztráty příjmu. Protože máte životní pojištění. Nemusíte se starat o nic z toho, co doposud viselo jenom na vás. 

A tak máte dost energie a času dát svůj život zpátky do kupy.

Nejlepší pojištění je jen jedno

To vaše!

Nikdo jiný takové nemá. Nejlepší životní pojištění totiž přesně odpovídá vašim potřebám. Tomu, jak žijete, jaké máte příjmy, výdaje, závazky…

  • Dali byste za svou pojistku ruku do ohně?
  • Víte přesně, pro jaké případy jste krytí a pro jaké ne?
  • Jak vůbec poznáte, jestli je vaše pojistka správně nastavená?

Popravdě nemáte moc šancí zjistit, jestli jsou kategorie vašeho pojištění nastavené správně. Vyžaduje to poměrně složitou analýzu a výpočty.

Malou (ale rozhodně ne všeříkající) nápovědou může být vaše měsíční pojistné.

Platíte za životní pojištění moc nebo málo?

Kč/měsíčně Kč/měs.
let

Tak co, sedí?

Pokud kalkulačka říká, že platíte moc, je něco špatně. Některá z vašich pojistných kategorií je nadhodnocená úplně zbytečně.

Pokud platíte málo, je vám pojistka dost možná k ničemu. V případě nenadálé události byste od pojišťovny nedostali peníze, které opravdu potřebujete.

‚‚Chci pojistku, na kterou se můžu spolehnout‘‘

Prima, pojďme hodit řeč. Rádi vám v tom uděláme jasno. Zjistíte, že jsme taky lidi z masa a kostí, že na vás nebudeme aplikovat obligátní fráze o tom, co všechno se může stát. Nejhorší smrt je z vyděšení, katastrofických scénářů se u nás nedočkáte.

Vymyslíte vám takovou pojistku, se kterou budete v absolutním míru.

A umíte pojištění dělat fakt správně?

Dobrá otázka. Pojištění, mimo jiné, řešíme dnes a denně posledních jedenáct let. V mezičase jsme získali certifikát EFA, což je záruka odbornosti.

Ale především stojíme v zádech stovkám spokojených klientů, kterým neradíme jenom s pojištěním, ale i s investováním nebo s pořízením vlastního bydlení.

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našich kanceláří na Těšnově (metro Florenc).

Chcete vědět víc?

Finance jsou nudné a složité, proto jsme pro vás sepsali několik článků, které vám rozkryjí všechna zákoutí financí.