Potkejte se s námi

Nedřete se. Investujte

S námi se v investování najdete

Brzy zjistíte, že sny můžete proměnit ve skutečné cíle

Vaše úspory mají zázračnou schopnost. Když se o ně správně staráte, dokáží růst, bobtnat, zvětšovat se. Když je naopak necháváte ležet ladem, postupně o ně přicházíte, aniž byste utratili jedinou korunu.

Řadě lidí brání v investování pohodlnost a strach. Nestarat se o peníze znamená nezpůsobovat si ‚‚zbytečnou‘‘ námahu. Přitom stačí tak málo a vaše peníze můžou vydělávat za vás. Jakmile se jednou do investování pustíte, zjistíte, že obavy nejsou na místě.

Každá investice znamená riziko, s každým rizikem se ovšem můžete vypořádat. Naučíme vás, jak nesázet všechno na jednu kartu, jak své peníze bezpečně diverzifikovat. Uvidíte, že zhodnocovat úspory ve skutečnosti můžete v jakékoliv době.

Investování je jednodušší, než se zdá

Kam investovat peníze?

Možností je spousta. Chcete investovat do akcií, investovat do podílových fondů, zkusit investici do ETF(nákupem do akcií, dluhopisů a zlata) anebo rovnou investovat do kryptoměn? Jste konzervativnější a raději chcete investovat do nemovitostí? Či jste zodpovědný investor, který chce investovat do investic typu ESG tedy tzv. zelené investice? Vyberete si vždycky. I když budete své peníze potřebovat zpátky v řádu pár let, i tehdy, pokud myslíte na zadní důchodová vrátka.

V čem je naše plus?

‚‚Nastavíme vám produkt přesně na míru!‘‘ S tímto sloganem se hrdě prezentuje kdekdo, takže je občas těžké nehledat za ním víc než otřepanou frázi. Bude nám ctí vám dokázat, že víme, kam investovat peníze i jak nastavit investice doslova na míru vašim cílům. Je prokázáno, že pokud má investor dobře definovaný cíl a k němu i motivaci, pak se výkonnost jeho investice zvyšuje o desítky procent.  Proto v prvních krocích není vůbec důležité kolik investice vydělává, ale proč vůbec investuji. Co má vybraná investice do vašeho života přinést.

Proto s námi budete investovat přesně tolik, aby vaše investování dávalo smysl a zároveň vám zbylo dost prostředků na to, užívat si život naplno.

Pojďme se potkat

Potřebujete pomoci jak začít investovat? Anebo  jste již ostřílený investiční matador a potřebujete si jen ověřit svou investiční strategii? Dokážeme pomoci s investováním pro začátečníky, ale i zkušeným investičním borcům. Nemáte co ztratit. Máme dlouholeté zkušenosti, které jsme si nechali potvrdit získáním EFA certifikátu. Na první dobrou vám nebudeme nic nutit, k ničemu se nebudete upisovat. Jednoduše si promluvíme o tom, co si od investování slibujete a čeho chcete dosáhnout. Miliardáře z vás ze dne na den neuděláme. Finanční svobodu a možnosti, které z ní plynou, vám ale slíbit můžeme.

O peníze většinou nepřicházíme kvůli špatné investici, ale kvůli špatnému načasování nákupu a prodeje.

Kolik si naspoříte na důchod

let

Můžete nám věřit?

Kde vezmete jistotu, že víme, která bije? Že jsme si předevčírem nepřečetli příručku pro začínající investory a dnes vám neradíme s tím, jak můžete své úspory zaručeně zhodnotit? Udělejte si obrázek sami. Máme bohaté zkušenosti z banky, ale i z poradenského trhu.

  • Jsme z masa a kostí, jsme lidé. Proto nabízíme takové služby, které sami očekáváme. 
  • Víme jak kvalitní služby a nekvalitní produkty vám banky nabízejí. Tyto zkušenosti  jsme nasbírali během naší 17-leté praxi v IPB a v ČSOB.
  • Umíme naslouchat. Tomuto uměnít jsme se museli naučit z naší více 10-leté zkušenosti z poradenských společností
  • Jsme hrdými držiteli EFA certifikátu. EFA - European Finance Advisor - je certifikát s mezinárodní platností.

A do toho naše klienty vzděláváme. Proto jsme o investování věnovali i naše webináře.

Ověřte si, co jsme zač

Chcete vědět víc?

Finance jsou nudné a složité, proto jsme pro vás sepsali několik článků, které vám rozkryjí všechna zákoutí financí.