Pojďme se potkat

Ceník

Chcete mít ve financích pořádek, ale nechcete na to být sami? Podívejte se s čím vám můžeme pomoci a kolik vás to bude stát.

Úvodní schůzka s finančním trenérem

První schůzka s osobním finančním trenérem je ZDARMA. Potkáme se nad šálkem kávy či čaje a budeme si povídat o vašich snech a plánech do budoucna. Chcete cestovat? Vlastní bydlení? Dost peněz na důchod? Společně zjistíme, co je pro vás skutečně důležité, v jakém časovém horizontu toho chcete dosáhnout a pokusíme se načrtnout, jak na vaše sny finančně dosáhnout.

Finanční plán

Finanční plán je mapa cesty ze současné finanční situace do té budoucí, která řídí váš měsíční rozpočet. Na moře se také nevydáte bez navigace. Dobrý plán vám pomůže k finanční svobodě rychleji, levněji a hlavně bezpečněji.

  1. Prostudujeme vaše stávající smlouvy a zjistíme, zda vám někde zbytečně neutíkají peníze.
  2. Na základě analýzy současného stavu vašich financí a stanovení krátkodobých a dlouhodobých životních cílů sestavíme finanční plán vám na míru.
  3. Pokud to bude potřeba, navrhneme přenastavení pojištění, vybereme správnou hypotéku, srovnáme ceny energií, usměrníme poplatky telefonním operátorům a poradíme jak ušetřit a jak (nejen) ušetřené peníze správně investovat.

S výběrem, skladbou a správou nových produktů vám rádi pomůžeme. S kým se na cestu za finanční svobodou a splněním životních cílů vydáte, je však ve finále jen a jen na vás.

Váš osobní finanční kompas

Vyjít s penězi a řídit se podle finančního plánu nemusí být pro každého snadné. Nechcete na to být sami? Využijte našich služeb.

Basic

2 090 Kč / rok

Silver Nejoblíbenější

3 090 Kč / rok

Gold

5 090 Kč / rok

*Pokud máte již od nás vypracovaný samostatný finanční plán a rozhodnete se jít do toho s námi, doplatíte pouze rozdíl mezi cenou plánu a cenou ročního servisu. Platí pro varianty Silver a Gold.

**Pokud budete mít dojem, že nastavený plán nefunguje, vrátíme vám peníze.

Odměníme vaši
věrnost

slevu 20 %

Je vám méně než
30 let?

slevu 50 %

Jste na rodičovské
dovolené?

slevu 50 %

Jste na rodičovské?

Pak u nás máte 50% slevu na naše služby. K tomu vám ušetříme spousty času, nervů i peněz na hypotéce a životním pojištění. Spěte sladce.